Sorcite Mágusképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sorcite Mágusképző

Szárnyalj a képzelet világában!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Matskássy Veronika

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2008. Aug. 02.

Matskássy Veronika Empty
TémanyitásTárgy: Matskássy Veronika   Matskássy Veronika I_icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 6:06 pm

- Neved: Matskássy Veronika

- 5 tulajdonság rólad: Nem válogatom meg a szavaim; kíméletlenül nevén nevezem a dolgokat. Ebből kisebb konfliktusok adódhatnak, de határozott, eltökélt és makacs maradok. Általában az itt leírt tulajdonságaim jellemeznek. Üzenem, hogy a diákok vigyázzanak, mivel általában elég kiszámíthatatlan vagyok, éppen ezért egy röpdolgozat bármikor adódhat.

- Előtörténeted: 1987. szeptember 25.-én egy viharos hajnalon születtem. Magyar varázsló családban éltem. Szüleim sohasem neveltek a Mágia világába, annak ellenére, hogy aranyvérűek. Egyszerűen éltünk. Én is egy kis, kertes házban nevelkedtem, messze minden gondtól, és varázslattól. Gyerekkorom emlékeiből is ez a gondtalan élet maradt meg. Mégis! Nekem valami hiányzott. Alsósként mágus tanodába nem jártam, csak amikor 14 éves koromban amikor elkerültem. Nagyon nehéz volt beletanulni a mágiába, mivel addig még semmi tapasztalatom nem volt. Ott tetszett meg a Legendás Lények Gondozása. A tanárnőm, aki tanított nagyon kedves, de ugyanakkor határozott, és kitartó volt. Mi akkor tizenéves diákokként nem értettük, hogy miért is mondd el mindent többször. De rájöttem később, hogy ismétlés a tudás anyja! Én is szerettem volna ilyen lenni, mint ő, ám ez máig nem sikerült. Édesapám és édesanyám mindenben támogatni akartak, és nem hagytak egyedül érvényesülni. Engem ezek a dolgok zavartak, de nem mertem beszélni nekik. 18 éves koromban végleg elhagytam Magyarországot. Új reményekkel, kalandvággyal eljöttem Angliába. Itt talált rám a szerelem, a szintén magyar származású Zoltán személyében. Két csodálatos évet töltöttünk együtt. Aztán egyik ismerősünktől hallottam a Sorcite Mágusképzőről. Majd miután beadtam jelentkezési kérelmemet, felvettek, és rögtön be is költöztem. És hogy mi van most Ő-vel? Hát....Már csak barátok vagyunk, mivel két külön életet élünk. Még mindig ugyanúgy szeretjük egymást, bár távol vagyunk egymástól.
Mivel a Legendás Lények Gondozását kezdtem eltanítani, gondoltam nekem is legyen egy ilyen "lényem". Éppen ez miatt hoztam el egy éves kis cicámat: Kiarát. Ő egy barnás csíkos nőstény macska. Bár a macskák nem tartoznak nagyon a Legendás Lények körébe, nekem mégis ő lett a "segítőm, társam".

- Tantárgy amit tanítasz: Legendás Lények Gondozása

- Egy különleges dolog, amiről hamar fel lehet ismerni: Nincs ilyen tulajdonsága. Ő is egy átlagos ember, mint bárki más, apró szeszélyekkel.
-Macskája: Kiara
Vissza az elejére Go down
https://sorcite.hungarianforum.com
 
Matskássy Veronika
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sorcite Mágusképző :: Általános :: Karakterlapok-
Ugrás: