Sorcite Mágusképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sorcite Mágusképző

Szárnyalj a képzelet világában!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Sarah Gordon

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2008. Aug. 02.

Sarah Gordon Empty
TémanyitásTárgy: Sarah Gordon   Sarah Gordon I_icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 6:05 pm

- Neved: Sarah Gordon

- 5 tulajdonság rólad: határozott,kedves,jóindulatú,makacs,kitartó

- Előtörténeted: 1983. agusztus 19.-én születtem.Aranyvérű családban nevelkedtem. Szüleimmel,és bátyámmal éltem Liverpoolban,mielőtt idejöttem volna. Jól beszélek angolul,bár koromhoz képest nem annyira jól. A Roxfortban tanultam,Griffendéles diákként. Itt döntöttem arról,hogy tanár leszek. Kedvenc tantárgyam az Átváltoztatástan volt. Ezért az egyetemen Átváltoztatástan szakon végeztem. Tanulmányaim után nem tudtam tanárként elhelyezkedni,ezért a világot jártam. Mondván:"Hátha valamerre szerencsésebb leszek!"Jártam Olasz- és Lengyelországban,Dániában. Miután rátaláltam az Elkötelezett Mágusok Akadémiájára,rögtön be is adtam jelentkezését. Örömmel értesültem,hogy felvettek. Most az első tanárok közt taníthatom a diákokat.

- Tantárgy amit tanítasz: Átváltoztatástan

- Egy különleges dolog, amiről hamar fel lehet ismerni: A hosszú,derékig érő,barna haja.
Vissza az elejére Go down
https://sorcite.hungarianforum.com
 
Sarah Gordon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sorcite Mágusképző :: Általános :: Karakterlapok-
Ugrás: