Sorcite Mágusképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sorcite Mágusképző

Szárnyalj a képzelet világában!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Rufus Nowington

Go down 
SzerzőÜzenet
Rufus Norwington

Rufus Norwington


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2008. Aug. 15.
Age : 48

Rufus Nowington Empty
TémanyitásTárgy: Rufus Nowington   Rufus Nowington I_icon_minitimeVas. Aug. 17, 2008 5:46 pm

Nevem: Rufus Norwington

5 tulajdonságom: kedves, barátságos, türelmes, könnyen megsértődik, ami a szívén az a száján

Előtörténetem:
1976.január hónapban születtem Londonban egy aranyvérű család sarjaként. 7 éves koromban mikor mugli iskolába mentem tanulni akkor a szüleim egy főnixet adtak nekem Charlesnek neveztem el és azóta velem tart bárhova megyek. 11 éves koromban levelet kaptam a Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskolából, hogy felvételt nyertem, ezért az új iskolám a Roxfort volt, minden évvégi vizsgámon Kiváló eredményt értem el, az RBF vizsgán a Bájitaltant kivéve minden tantárgyból Kiváló eredményt értem el, az iskolában iskolaelső voltam. Mikor befejeztem a Roxfortot utána Londonba mentem tanulni ahol elvégeztem egy Tanárképzőt és ott kaptam diplomát is. A diplomámmal és a főnixemmel együtt visszamentem a Roxfortba tanítani ahol 5 évig tanítottam Jóslástant. Majd levelet kaptam egy másik Varázslóképzőből, hogy legyek ott igazgatóhelyettes és én elfogadtam 3 évig voltam igazgatóhelyettes. Mikor felmondtam visszamentem Londonban egy évig nem tanítottam sehol utána megtudtam hogy az iskolában van egy megüresedett hely és én egyenesen Sorcite Mágusképzőbe tartottam, hogy betöltsem a Jóslástan állást és a főnixem mutatta az utat az iskoláig.

Tantárgy amit tanítok: Jóslástan

Egy próba hozzászólás:
*Rufus érkezik meg az iskola udvarára egy fehér polóban és egy sötétkék nadrágban mikor megérkezik az iskola udvarára leteszi maga mellé ládáits kinyújtja kezét, hogy a felette körözző főnixe a kezére szálljon s ez meg is történik.*
-Megérkeztünk, Charles! Most már csak megkell találnom a szobámat, de előtte elküldök egy patrónust, hogy tudják, hogy megérkeztem. *Rufus előveszi pálcáját és a farkas már fut is a kastély felé, hogy bejelentse a nagy hírt.*
-Na, ezzel megvagyunk, létszíves Charles mutasd az utat! *A főnix elrepül a gazdálja kezéről és egyenesen a kastély egyik szobájába repül Rufus felveszi magamellől ládáit és elindul a főnix után a kastélyba*

Egy dolog amiről fellehet ismerni: főnixe: Charles
Vissza az elejére Go down
 
Rufus Nowington
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sorcite Mágusképző :: Általános :: Karakterlapok-
Ugrás: