Sorcite Mágusképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sorcite Mágusképző

Szárnyalj a képzelet világában!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Gwendolyn Johansson

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2008. Aug. 02.

Gwendolyn Johansson Empty
TémanyitásTárgy: Gwendolyn Johansson   Gwendolyn Johansson I_icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 6:01 pm

-Neved: Gwendoly Johansson

- házad: Djevel

- 5 tulajdonság rólad: barátságos, hanyag, feledékeny, művészi tehetség, természet barát

- Előtörténeted: 1994. 10. 25-én születtem New Orleans mellett egy kis városkában. Gyermek koromban egy vallásos(katolikus) iskolába jártam. Ott mindenben remekül teljesítettem, általában. Kedvenc tantárgyaim a tesi, a magyar, a kémia, és a biosz volt. Aztán megtudtam hogy kivételes képességeim vannak, és a szüleim beirattak ide. Közben kiderült, hogy apa meg anya is mágiatudók, csak titkolták eddig. A szüleim különös apró lényekkel foglalkoztak, engem soha sem engedtek a közelükbe, azt mondván hogy veszélyes. Én el is hidtem nekik elsőnek, és féltem azoktól a kis hernyóktól, de mikor egyre nagyobb lettem a félelem elúszott belőlem. Próbáltam mindig közelebb lopódzkodni hozzájuk, de apu állandóan megfékezettt ebben. Egyszer kint tanultam a kertben, a tölgyfának támaszkodva, amikor egy üvöltést hallottam a ház hátamögülről. Tudtam hogy a lényekkel van valami. Oda is siettem rögtön, és nagy szomorúságomra az apámat láttam a földön holtan. Sírva futottam anyámhoz, ki utána beküldött a szobámba, hogy maradjak ott, és ő kiment apához. Később eltemetettük mugli módon, és ezután anyukámmal éltünk ketten a házunkban. A férgeket eladtuk, és csöndesebb, nyugodtabb foglkozásba vágott anyu. A házimunkába. Aztán eljött a pillanat, hogy eljöjjek ide, én nagyon izgultam, de mikor megérkeztünk minden érzelem elszállt belőlem, csak a gyönyörűség, és a tisztelet maradt meg. És az első napomat vidáman töltöttem el.


- Egy különleges dolog, amiről hamar fel lehet ismerni: Midig találsz valamilyen firkatyot a kezén. Szívecskét, virágot, vagy hasonlókat
Vissza az elejére Go down
https://sorcite.hungarianforum.com
 
Gwendolyn Johansson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sorcite Mágusképző :: Általános :: Karakterlapok-
Ugrás: